Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlety

31. 8. 2008

2008

DUBEN:

Karlštejn:

 byl jsem s paničkou a kamarádkou Siou na výletě na hradě Karlštejn, vážení je to tam moc krásné, ta příroda okolo a vůbec všechno. Panička mě vzala i na prohlídku hradu, samozřejmě, že jsem byl v tašce, ale pečlivě jsem poslouchal. Bylo to moc príííma.Sia to celé prospala.

KVĚTEN:

Nechanice:

byl jsem na další památce a to zámku v Nechanicích, je to tam hezké, ale počasí byo nic moc tak jsem si to ani moc neužil.

ČERVEN:

V- Čechy:

A aby toho nebylo málo vydal jsem se na výlet podél řeky Labe. Vyšel jsem z Pardubic po levém břehu proti proudu, došel jsem do Sezemic, pak jsem si udělal malý výlet směr zřícenina hradu Kunětická hora, zpátky jsem šel podél slepého ramene Labe až jsem došel zpátky do Pardubic. Výlet byl dlouhý, ale krásný.

ČERVENEC:

Prachovské skály:
Moje panička se vrátila z dovolené, kde jsem s ní nemohl být a aby mi to nahradila vzala mě do Českého ráje do Prachovských skal, ale nemyslete si, že jsem se flákali, byl jsem tam snad všude, všechny 3 trasy co tam jsou jsme šli (schody nahoru, dolu, vyhlídky, všude jsem po svých došel). Bylo to moc bezva Andýska jsme nechali doma, je to přeci jenom ještě malé miminko a měl zajištěné suprové hlídání s kamarádem Míšou na zahradě.

 

SRPEN

Hrádek:

Od toho dne, co mě moje panička vzala poprvé k vodě, MILUJI PLAVANI!!! I když u vody jsem byl několikrát nikdy ne s paničkou, abychmohl plavat (říkala mi, že až budu dospělý, pustí mě do vody, protože znáte to, je na mě hrozně opatrná). Ale to čekání stálo za to, bylo dost teplo a nikdo nečekal, že do vody hupsnu a budu tam jako „ryba ve vodě“. Ano přesně tak, byl jsem i s malým Andrýskem. Než se moje panička rozkoukala, plaval jsem si asi tak 8 m od břehu a bylo to skvělý. Krásné osvěžení, Andrýsek si mohl namočit jen „spodek“ nožičky a trošku bříško,a le plavat ještě měl zakázané i tak se mu ve vodě líbilo a seděl si tam jako vodní hlídací pesJ.

 SEČ, POLABÍ:

Ahoj,

tak opět jela moje panička na výlet s rodinou a já jsem jí s Andýskem doprovázel, cokdyby se ji něco stalo, abych jí mohl zachraňovat.

No nic vyšli jsme a co se nestalo panička taťka si podvrkl kotník a moje panička si na vycházku vzala úplně nové boty takže oba tiše trpěli. Ale já si to s Andýskem užíval, běhal jsem snad všude, bylo to príma. Andýskovi se sice moc chodit nechtelo, ale ja jsem ho rozpohyboval. A taky jsem se byl projít zase po krásách polabí, sice začalo jemně pršet, ale my máme s Andýskem skvělé pláštěnky, takže procházce nic nebránilo.

 FOTO: ZDE

2007

ČERVENEC 2007:

České Švýcarsko. Sice jsem ještě malý prcek, ale i přesto jsem byl na několika výletech po krásách Českého švýcarska. Když vám řeknu, že jsem všechny tůry šel po svých a nebyly nekratší asi mi to neuvěříte, ale je to pravda. Panička s sebou měla pořád mojí přenosnou tašku,a le mě se prostě chtělo šlapat po svých. Byl jsem na Pravčické bráně, na zřícenině hradu Tolštejn, po stopách Brtnického hrádku a mnoho dalšího. Ale všechno jsem šel po svých a to jsem ještě docela malý


ZÁŘÍ 2007:

Krkonoše:

výlet na horu Sněžku. Už to můžu říct, byl jsem na Sněžce. Moji páníčkové zavrhli vyjet na horu lanovkou, takže jsem si jí celou vystoupal po svych. Po návratu jsem celou cestu až domů spal jako dudek. Ale bylo to super :"páníčkové, proč na hory nejezdíme častěji?"