Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaký jsem

9. 2. 2008
V odborných publikací se dočtete, že "my Bišonci" jsem antistresoví pejsi, že jsem bezproblémoví, nekonfliktní, hodíme se do rodin s dětmi atd.

Když si mě páníčkové přivezli domů  2 dny o mě skoro nevěděli, Pořád jsem spal, schovával se v  pelíšku. Pak jsem si řekl, že jim ukážu a dal jsem jim pěkně zabrat, rozkousané ponožky, boty,  šňůra od fénu atd.....

Jestli něco nejsem, tak rozhodně klidný.
Miluji pohyb, hrátky s kamarády....procházky jsou úplně bezva.

Koho a co nemám rád:  NUDU, tahání (příjde mi to nesmylsné, když mě někdo tahá, já jsem PES a to velký hlavně duší a žádný tahání nepotřebuju),pana doktora (vím, že mi tam pomůže, ale nerad tam chodím) malé děti, jak drandí na kolech, koloběžkách, tříkolkách a vůbec jak se ke mě vrhají. Nemám rád cizí lidi, kteří se ke mě vrhají a chtějí si mě pohladit, tak to určitě nenávidím a radši se schovám nebo na ně zaštěkám. Páníčkové já jsem jen váš a nikoho jiného.

Koho a co mám rád: svoje páníčky, jiné pejsky a hrátky s nimi. Jídlo (hlavně, když panička uvaří masíčko s rajčátky nebo jinou zeleninkou) psí dobrůtky, agility, dlouhé procházky - výlety do přírody. Mazlení, spinkání v posteli s paničkou pod peřinou. Teda já jsem i kulturně vzdělaný byl jsem na několika hradech a zámcích (na prohlídkách) a je to fakt moc hezký. Budete se divit,a le mám  rád i vodu, koupání mi nevadí a plavání, teprve se zdokonaluju, a je to príííma. Když někomu něco je snažím se mu pomoci, každou drobnou ranku mých páníčků "odborně" ošetřím. Když jim není do zpěvu, snažím se je podržet a rozveselit. Bráním je zuby nehty a pustím se kvůli nim i do křížku s každým! Od té doby co máme Andrýska patří i on pod mou ochranu, nikdo mu nesmí ublížit a když se mi pejskové nelíbí, dám to najevo. Se mnou se nemáte čeho bát.