Jdi na obsah Jdi na menu
 


O PLYŠOVÝ POHÁR 28.9.2009

28. 9. 2009

V pondělí 28.9.2009 jsme se zúčastnili O plyšový pohár 2009, v Lysé nad Labem. Z pandiček se nás tam sešlo zase celkem dosti.

 

Kategorie:

 

XS-Z – reprezentoval Andy a já (6.místo ze součtu)

S –Z -  reprezentoval Patrik a já (1. místo J+A)

 

XS –P – reprezentovali Irča Miky, Radka a Brigitka a Berynka, Dominika a Muffin a Deniska s Jessíkem (3. místo J+A),

 

S -  P – zde jsme zástupce neměli.

 

Jak to celé probíhalo, tak jsme přijeli, se zbytkem pandiček, jsme se potkali hned při parkování, takže jsme si i společně vybrali místo, kde budeme celé to dnešní klání sledovat.

 

Agility:

 

Jako první se běželo Agility začátečníků nebo-li moje a kluků kategorie. Andrýsek opět nezklamal a konal se „blondýnovský“ projev a tak 6. místo (poslední je naše) ach ty tunely s těmi se prostě nekamarádíme. Patrik byl sice roztěkaný, ale i tak zaběhl nejlépe z celé naší skupiny. Kupodivu byl i nejrychlejší. Sice se pokoušel skočit zony, ale naštěstí jsme to ukočírovali.

 

Pak se běžela kategorie pokročilí a v XS tam byl velký zástup. Jessík s Deniskou to je lahoda se na ně dívat stejně tak i zbytek pandiček. Holky od Radky běželi co jim síly stačily. Mikymu se dneska moc nechtělo, Irča s ním měla plno práce. Ale povedlo se doběhli a zvládli všechno.

 

jumping:

 

A na startu jsme zase já s Andrýskem, už jsem připravená na jeho lumpačení, ale co se nestalo, Andrýsek běžel jako o život a udělal jen 2 chyby, to je úúúúúžasné a nebyl poslední!!! Ono to jde když se chce J. I když si ze mě dělá dobrý den, je to můj mazlík a závody jen tak nevzdáme.

 

Jumping pro S – Z a my s Patrikem, protože jsem na něm viděla, že není úplně soustředěný, jen jsem si přála, abychom to doběhli a zbytečně to nevzdali. A ono to šlo, sice zase z neznámého důvodu nechtěl prorazit látkový tunel, jinak běžel moc hezky. A protože jsem v kategorii zaběhli opět nejlépe začala jsem jásat, protože se jedná o naše historicky úplně první místo v součtu.

 

Pokročilí měli opravdu velice těžký parkur, spoustu záludnosti a otoček jsem jim skutečně nezáviděla, ale všechny pandičky doběhli s hrdostí do cíle!!! Deniska s Jessíkem vybojovali v součtu 3. místo, což je báječné.

 

Počasí nám přálo a celý den byl moc příjemný, GRATULUJI VSEM ZAVODNIKUM ZA JEJICH SKVELE VYKONY, protože parkury nebyly tak lehké, jak jsme z neoficiálek zvyklí i přesto byly vidět krásné výkony. A PANDICKAM PREJI MNOHO USPECHU DO BUDOUCNOSTI!!!!! Jak jsme si celé dopoledne opakovali NENÍ DULEZITE VYHRAT, ALE ZUCASTNI SE!!!!

 

FOTA především pandiček  ZDE