Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. závody (neoficiální)

12. 5. 2008
V neděli 11.5.2008 se konaly Neoficiální závody v Opatovicích nad Labem protože to bylo přizpůsobené i pro pejsky mladší 18 měsíců, šel jsem to zkusit.

Byl jsem ještě v kategorii štěňat a běhal jsem 2x jumping (bohužel bez mých oblíbenýchjh "zónovek", které tak skvěle zvládám :-( ) ale i tak jsem jim ukázal jaký jsem borec.

1. parkur měl 10 překážel - skočky a tunýlky, takže nic moc těžkýho - zaběhl jsem bez jediné chybičky, bohužel tam byli i rychlejší pejsci, takže nakonce jsem se musel spokojit se 4. příčkou (ale z celkového počtu kolem 13 pejsků v kategorii)

2. parkur měl 12 překážek a parkur byl už trochu složitější hlavně pro paničku (bez otáčky na čelo se to neobešlo) a světe div se zase bez chyby, tentokrát jsem běžel o život a 2. pozice byla moje.

Nakonec se pořadí nesčítalo.

Dá se řít, že náš klub OSA PANDA PRAHA tam byl skutečně nejvýraznější, nejen, že v každé kategorii, kde jsme závodili , jsme obsadili nějakou tu příčku, ale kolikrát i ne jednu.

Naše trenérka Bára pro nás připravila překvapení pro nás "začátečnky" připravila hodnocení a na konci závodů, vyhodnotila první čtyři nejlepší z klubu (z celkového počtu - mimo závodicích asi 10 pejsků) a já byl třetí!!!

Takže mám spousty cen a dokonce i pohár.

Všichni mi drželi palce a dokonce i malý přírůstek u nás malý Andrew.

Teď jen pilně trénovat a až mi bude 1,5 roku můžu vyrazit na "opravdové" závody a to se teprve budete divit.

Váš Patrik